Algirdas Anušauskas VS Lietuva?

Kol kiti atsiprašinėja dėl vienokių ar kitokių, asmeninių ar ne visai asmeninių nuomonių nutekintuose dokumentuose Lietuva su Algirdu Anušausku toliau lieka bananų respublikos lygyje. NYTimes rašo apie medžiagą iš JAV ambasados Lietuvoje:

In the fall of 2009, Lithuania’s newly elected president backed out of her country’s previous agreement to resettle a prisoner amid an uproar over reports that the Central Intelligence Agency had run a secret jail in Lithuania. The chairman of the Lithuanian Parliament’s national security committee privately apologized and suggested using mutual allies to pressure her to reconsider, the cables show.

Algirdas Anušauskas gi sureguoja pranešimu spaudai:

„The New York Times“ paskelbtuose „WikiLeaks“ turimuose dokumentuose neatsispindi tikroji padėtis ir Lietuvos santykiai su sąjungininkais, pareiškė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas. Jo nuomone, informacija ne tik ištraukta iš konteksto, bet ir prisodrinta asmeninių epitetų ir nuomonių. NSGK pirmininkas A. Anušauskas pareiškė, kad „paskelbtos informacijos kitaip, kaip netikslios ir iškraipančios tikrąją padėtį, negaliu įvertinti. Nuosekliai laikiausi ir laikausi pozicijos, kad jokių svetimų kalinių ir kalėjimų Lietuvos teritorijoje negali būti. Tai labai aiškiai ir buvo pasakyta prieš metus atlikto parlamentinio tyrimo metu“.

Reakcija panaši kaip ir Pakistano ar Irano kurių pareigūnai tiesiog rėkia, kad visa tai melas, sąmokslas ir netiesa. Su kuo ir sveikiname. Puikiai atstovauja JAV interesus Lietuvoje.

This entry was posted in politika beigi kulinarija and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.