BMW vairuotojai šiaip geri žmonės…

…tik juos skriaudžia sužvėrėję dviratininkai! Ir tada jie ginasi.

Gedimino prospektas, norėdamas aplenkti kokias 4 mašinas tūlas juodo BMW (valst. nr CEE 570) vairuotojas mums prieš nosį pasuka ant dviračių takelio ir nepalieka vietos pravažiuot. Aš kiek susinervinęs dėl tokio akibrokšto (įdomu iš kur šitas žodis, gal iš “akies braižymo” kilęs?) pastuksenu į BMW langą. Nusileidžia stiklas ir:

- Jūs važiuojate dviračių takeliu …

- Gerai.

Ir stiklas užsidaro. Dėmesiu nuskriaustas BMW vairuotojas užsidęgus žaliam šviesoforo signalui gerokai neatsargiai šoka iš vietos (tikriausiai pajuto grėsmę savo “bolido” blizgesiui) ir nulekia. Mes gi su bendradarbiais važiuojam toliau. Pasiekiam Žvėryno tiltą, ir oje oje, to pačio BMW encore!

Ižeistas vairuotojas automobiliu “spaudžia” bendradarbį prie tvorelės (važiavome gatve) ir atsidaręs langą kažką pliurpia. Aš gi važiuodamas jam už nugaros, pakeliu ranką ir pamojuoju visiem gerai žinomu pirštų deriniu. Pasirodo tai buvo paskutinis lašas nuskriausto vairuotojo gan trumpoje kantrybėje: BMW sustoja, vairuotojas nekantriai iššoka iš automobilio ir su gerokai kaimietišku akcentėliu pasiteiravęs ką aš jam rodžiau, pokšteli man gerą smūgį per žandą. Wuhu! Tada prasideda siūlymai eiti krūman ir išsiaiškinti kas ką turi. Very manly I say. Po kiek laiko apsiramina ir nuvažiuoja (I hope you die in a car crash).

Tai va. Another happy day of good man behind BMW wheel, who fights for people rights in the streets of Vilnius! Hoooray! Hoooray! Hoooray!

PS: damage’o nepatyriau, nors smūgis buvo smagus, tai gal screw him, policijon nesikreipsiu.

This entry was posted in dviračiai and tagged , . Bookmark the permalink.

5 Responses to BMW vairuotojai šiaip geri žmonės…

 1. LetMeFly says:

  ash sakau reikia greichiau igyt deser eagle ir praretint bishki zhmonija ;) nes nieka chia nebus ..
  o tu nesipainiok puikiesiems kaimiechiams po ratais :P

 2. Donatas says:

  Pradėk sportuot, galėsi atgal duoti :)

  O šiaip tai negi nėjo su dviračiu nuo išlipusio pėsčiojo pabėgti?

 3. Gnox says:

  Ner cia ko begti gal, bet ner ko ir tom kombinacijom mojuoti, kumsciu reikejo pagrumoti, gal nebutu taip jautriai sureagaves i tai :)

  Arba jei jau taip, tai gal po smugio reikejo nukritus pradeti klykti ir raitytis, gal butu pastresaves truputi ar sunerimes :)

 4. jUOZAS says:

  Jei negali atsakyt, uz savo gestus kumsciu tai tu gestu nerodyk…

 5. robke says:

  Shitoj vietoj jokie argumentai nepadeda, esi tik blankus atspindys uzkietejusio avtomabilisto veidrodelyje. Kadangi man irgi nervai nelaiko ir sudelioju TA magishka pirshtu kombinacija po kurios daznai avtomobilis nori pagaut mane. Mushtis laaabai nenoriu ale pradejau vedziotis asariniu balioneli.