Dviračių takelis – oficiali parkavimo zona

Vilniaus savivaldybėj svarstoma dalyje Gedimino pr. “žiemos metu kai nevažinėja dviratininkai” leisti statyti automobilius. Straipsnis @ delfi.lt. Taigi vaikiai, įsidėmėkit Audriaus Gelžinio veidelį kai reikės balsuoti savivaldybės rinkimuose, jam dviračiai Vilniuj nelabai rūpi.

This entry was posted in bet kas and tagged , , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Dviračių takelis – oficiali parkavimo zona

 1. audrius g. says:

  Tadai, Jūs neteisus dėl poros dalykų: 1. dviračiu aš vasarą važinėju daugiau nei automobiliu, 2. Gedimino prospektas yra numiręs, deja, ir ten, taip pat deja, žiemą dviratininkų nematyti.
  Jūs teisus, kad mano veidelį reiktų įsidėmėti, bet rinkimuose kol kas neketinu dalyvauti.

 2. Bet ar atgaivins tą atkarpą galimybė pasistatyti tuos 30 automobilių? Vistiek eilinėm dienoj vietas užims šalia dirbančių įstaigų darbuotojai. O vakarais vietos aplink atsiranda.

  Iš to tik labai smagi į duris įvažiavusių dviratininkų statistika “pagerės”.

  Ir išvis kodėl bijot nustot pataikaut automobilių vairuotojams? Kiek jiem galimybių centre patogiai suktis suteiksi, tai kelis kart tiek daugiau automobilių atsiras keliuose.

 3. Tuzik says:

  Aš važinėju dviračiu ir dabar. kas diena pamatau nors viena kita dviratininką. bet šita idėja visiškas šlamštas dėl to kad žmones įpras ir jiems nerupęs žiema ar vasara lauke. dar erzina kad piko metu negali važiot dviračio taku dėl to kad ten stovi tie kure suka į dešnę, pasidarė vietoj vienos juostos dvi =[

 4. Taip, tokie dalykai tik dar labiau sujauks viską.

  Beje, nieko nuostabaus, kad savivaldybė nemato dviratininkų važinėjančių žiemą. Taksistai ir šiaip atsitiktiniai vairuotojai jų irgi nemato, netgi kai važiuoji su ryškia mirksinčia balta lempa priekyje ir raudona gale. Štai prieš savaitę man taksistas atidarė duris… …kai važiavau pro šalį. Gerai, kad spėjau pristabdyt, smūgis į duris nebuvo stiprus. Taksi stovėjo ant dviračių takelio. Gediminio prospekte.

  O tvarkingą gatvę automobiliai tik gadina imho ;).. Rotušės aištė yra geras pvz. Na rekonstruota, lyg ir gražu, bet taaaip užversta automobiliais, kad nieko kito ir nematai tik juos.

 5. Haha. Kolegai Gelžiniui turbūt nelaiko nervai dėl googlo rezultatų apie jo vardą.

  O tas straipsnis tai bullshit, tik nevažinėjantis dviračiu gali galvoti, kad tai padės.

  PS: kreipkitės į omnitel.www ir paklauskit kur įsigyti 500 gramų SEO.