Vilniaus “eismo organizuotojai”

Paskubomis pasvarstė ir padarė:

Vilniaus valdžia Gedimino prospektą gaivins atnaujindama automobilių eismą

Čia taip atrodo tie, anot Viliaus Navicko, lūžio metai kai dviratis tampa transporto priemone Vilniuje? Gedimino prospektas buvo praktiškai geriausia reprezentacinė gatvė Vilniuje, kurioje ištiesų matėsi, kad dviračiais važiuojama ne tik “rekreaciniais tikslais”. Rytais matydavosi visai nemenkas kiekis skubančių į darbą (pats du-tris metus važinėjau iš Žirmūnų į Žvėryna). Pavyzdys užkrečiantis – netgi SEB nusipirko keletą dviračių, kad darbuotojai galėtų greitai susisiekti tarp centre esančių filialų. Taip pat, tai vienintelė vieta kurioje tie dviračių takeliai bent kiek panašūs į dviračiu takelius (nupaišyti teptuku ant šaligatvio dvirtakiai pavojingi tiek žiopliems pėstiesiems tiek dviratininkams, nes kerta gatves visiškai nesuprantamose vietose kur vairuotojai tavęs nesitiki). O kas dabar? Eismo “organizatorius” Algirdas Šešelgis nesupranta, kam dviračiams reikalingi NETGI DU dviračių takeliai:

„Mes norėjome, kad bent vienoje prospekto pusėje būtų leista statyti ir automobilius, nes tai būtų patogu žmonėms, kurie atvažiuoja į kavines ar parduotuves, tačiau kol kas tokiam siūlymui nebuvo pritarta, tad abiejose prospekto pusėse bus palikti dviračių takai“, – sakė savivaldybės atstovas.

Tačiau Savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjo A. Šešelgio nuomone, ateityje prospektu ne tik turėtų važinėti automobiliai, bet ir vienoje pusėje turėtų būti įrengtos automobilių statymo vietos, nes „dviračiams pakaktų ir vieno tako“.

Dar nuostabiau Šešelgis sužiba šiame interviu:

http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?p=217652#p217652

<sarcasm>
Go Vilnius Go su tokiais automobilių eismo organizatoriais! Šviesus rytojus garantuotas! BVP prieaugis taipogi: vakarais picerijose sėdės 8% daugiau budulių, o batų parduotuvės parduos 20-30 daugiau batų porų per metus. Oh wait man, BVP tas deja išvis neįtakoja…
</sarcasm>

Ir dar iš diena.lt:

A.Šešelgis sakė, kad neleidžiant automobiliams stovėti permainų prospekte net neverta pradėti. “Kam keisti ženklus, ilginti eismo laiką, jei sustoti ir toliau bus draudžiama?” – svarstė A.Šešelgis.

This entry was posted in dviračiai, politika beigi kulinarija and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Vilniaus “eismo organizuotojai”

  1. jolopuki says:

    kur ten tas puslapis internete buvo, kur bombą moko pagamint?